Berušky

Třídu Berušky navštěvují děti ve věku 4-5 let. Témata k činnostem vypracováváme z ročního plánu, který je v souladu se Školním výchovně-vzdělávacím programem Barevné kamínky.

Naše tematické okruhy vycházejí z českých kulturních tradic a zvyků. Děti se snažíme rozvíjet především hudbou, říkadly, pohybem a hrami. Zaměřujeme se na prodlužování a udržení pozornosti dětí ve všech výchovně-vzdělávacích činnostech. Vycházíme ze zkušeností, dovedností a návyků dětí z rodinného prostředí, které dále prohlubujeme a využíváme v jednotlivých tématech.

Záleží nám na tom, aby se děti rozvíjely ve všech činnostech, samozřejmě s přihlédnutím k jejich věkovým a individuálním schopnostem.

Jednou z našich nejdůležitějších priorit je zajistit bezpečnost dětí.

Důležité je pro nás vytvoření přátelského vztahu nejen s dětmi, ale také s rodiči, bez zbytečných předsudků a obav o něco požádat, na něčem se domluvit, prodiskutovat záležitosti týkající se výchovy a vzdělávání dětí.

Fotogalerie

Podívejte se na fotky z našich výletů, divadélek či dalších akcí, které pro děti připravujeme. Galerii průběžně doplňujeme. Fotky jsou nahrávány ve vysokém rozlišení, a tak jsou vhodné i pro tisk. Stáhněte si ty, které chcete a uchovejte si vzpomínky.

Paní učitelky

Omluva dítěte

Pro omluvu dítěte využijte formulář nebo volejte na telefonní čísla: +420 283 883 237, +420 735 894 477